snapchat

Nowe filtry Snapchata rozpoznają to, co jest na twoim zdjęciu

Nowe filtry Snapchata mogą rozpoznać, co znajduje się na Twoich zdjęciach. Gdy aplikacja zauważy, co znajduje się na Twoim zdjęciu, zaproponuje naklejkę, obramowanie lub grafikę, aby Twój post był idealny. Sugerowane naklejki pojawią się jako opcje w karuzeli filtrów po zrobieniu zdjęcia.

Instacart podpisał umowę z Albertsons na oferowanie dostaw tego samego dnia. Umowa ta pomoże Instacart być dostępnym na 80 procentach rynków w USA do końca 2018 roku. Przypuszcza się, że zakupy spożywcze na żądanie są warte 2 miliardy dolarów.

Tworzenie swojej rodziny Kartka świąteczna może teraz być zrobiona w jednym miejscu. Stacjonarny startup Minted stworzył usługę fotografii na żądanie. Użytkownicy zmodulowani mogą teraz zapłacić 100 USD, aby zarezerwować 30-minutową sesję z wysokiej jakości fotografem niezależnym. Ta usługa fotograficzna została uruchomiona w Nowym Jorku, Los Angeles i San Francisco.

Entrepreneur Network to najwyższej jakości sieć wideo zapewniająca rozrywkę, edukację i inspirację od odnoszących sukcesy przedsiębiorców i liderów myśli. Dostarczamy wiedzę i możliwości, aby przyspieszyć rozwój marki i skutecznie zarabiać na treściach wideo i audio rozpowszechnianych na wszystkich platformach cyfrowych dla gatunku biznesowego.

EN jest partnerem setek najlepszych kanałów YouTube w branży. Oglądaj wideo od naszych partnerów sieciowych na żądanie w Amazon Fire, Roku, Apple TV i aplikacji Entrepreneur dostępnej na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.