Personalizowany kubek

Personalizowany kubek dla przyjaciółki – stwórz oryginalny upominek

Chciałabyś podarować swojej przyjaciółce oryginalny upominek, który na co dzień będzie jej o Tobie przypominał? Rozważ wybór kubka personalizowanego z nadrukiem wykonanym według Twojego pomysłu!

Personalizowany kubek dla przyjaciółki – czy to dobry pomysł na prezent? 

Personalizowany kubek dla przyjaciółki to naszym zdaniem fantastyczny pomysł na niezobowiązujący, praktyczny i zarazem sentymentalny upominek. Pomyśl, jak często Twoja koleżanka pije kawę lub herbatę…Być może pracujecie razem w jednym biurze lub jako sąsiadki często spotykacie się na wspólne pogawędki na temat studiów, dzieci lub swoich pasji. Przy okazji towarzyszy Wam kubek aromatycznego naparu, który umila czas, relaksuje i gasi pragnienie.

Czy nie byłoby Ci niezmiernie miło, gdyby podczas takich spotkań Twoja przyjaciółka korzystała z kubka, który otrzymała w prezencie od Ciebie? A może po prostu chciałabyś sprawić bliskiej osobie przyjemność i pozwolić jej delektować się ulubioną herbatką i wieczornym spokojem w samotności? Niezależnie od Twoich intencji, kubek z pomysłowym i stylowym nadrukiem na pewno ucieszy Twoją przyjaciółkę. Przecież każda kobieta jest sentymentalna i lubi otaczać się ładnymi przedmiotami. Masz więc gwarancję, że kubek dla przyjaciółki od Ciebie będzie 100% trafionym prezentem na każdą okazję! 

Personalizowany kubek dla przyjaciółki – pomysły  

W naszej bazie znajdziesz wiele gotowych pomysłów i inspiracji na personalizowany kubek dla przyjaciółki. Możesz też podejść do tego projektu bardziej ambitnie i wymyślić swój oryginalny i unikatowy nadruk. Wykorzystaj Wasze wspólne zdjęcie lub utwórz kolaż różnych fotografii, które będą przywoływać miłe wspomnienia. Możesz też wybrać motyw związany z pasją lub zainteresowaniami Twojej koleżanki. Jeśli znacie się z pracy i docelowo planujesz, że kubek będzie wykorzystywany przez Twoją przyjaciółkę właśnie w biurze, to może trafionym pomysłem okaże się hasło lub cytat związany z pełnionym przez nią stanowiskiem lub wykonywanymi obowiązkami?

Jeżeli z kolei każdego ranka chciałabyś dać swojej koleżance porządnego kopa do działania, to umieść na kubku hasło motywacyjne, które w połączeniu z łykiem gorącej kawy doda jej mnóstwa energii i zachęci do aktywności. Pomysłów na personalizowane kubki dla przyjaciółki może być naprawdę mnóstwo. Nie ograniczaj się do gotowych projektów, a jedynie wykorzystaj je jako inspirację do stworzenia jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego kubka, który mamy nadzieję stanie się ulubionym gadżetem Twojej przyjaciółki. 

Personalizowany kubek dla przyjaciółki – modele  

W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli kubków, które różnią się od siebie kształtem i pojemnością. Możesz wybrać kubek stworzony specjalnie dla napojów kawowych, np. kubek latte lub uniwersalny kubek klasyczny, odpowiedni zarówno do kawy, jak i herbaty. Kubek emaliowany to fantastyczny pomysł dla miłośniczek aranżacji w stylu retro lub vintage, a kubek XXL przyda się koleżance, która niedawno urodziła dziecko i brakuje jej czasu na częste parzenie kawy albo herbaty. W ofercie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz też kubki magiczne, które ujawniają swój nadruk dopiero pod wpływem gorącej wody. Wybierz model kubka, który Twoim zdaniem najlepiej przypadnie do gustu Twojej przyjaciółce!  

Personalizowany kubek dla przyjaciółki to pomysł na oryginalny, ale także niezobowiązujący prezent, który niewiele kosztuje, a może przynieść obdarowanej osobie wiele radości i stać się dla niej cenną pamiątką na długie lata! 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.